" /> Sevgiliye El Yapımı Hediyeler Nasıl Yapılır? | Pembe Bigudi
Sevgiliye El Yapımı Hediyeler Nasıl Yapılır?

Sevgiliye El Yapımı Hediyeler Nasıl Yapılır?

Sevgiliye el yapımı hediyeler nasıl yapılır? Herhangi bir hediye sitesinde ya da mağaza da sevgiliniz için hediye beğenip alabilir ve ona hediye edebilirsiniz. Bu hediyeyi sevgilinize yılbaşı, sevgililer günü ya da doğum günü amaçlı alabilirsiniz. Evet, sevgiliniz sizin alığınız hediyeyi her zaman çok beğenecektir ama kendi ellerinizle yaptığınız hediye ise hem unutulmaz hem de daha çok beğenmesine ve kendisini çok özel hissetmesini sağlayacaktır.

Eğer, hayal gücünüze, sürpriz yapma yeteneğinize güveniyorsanız ve el beceriniz varsa çok güzel hediyeler tasarlayıp onun için yapabilirsiniz. Üstelik hediye almak için onlarca para harcamanıza gerekte kalmayacak. Daha ucuz maliyetle paha biçilemez hediyeler hazırlayabilirsiniz.

El Yapımı Romantik Hediyeler

Sevgilinize sizin hazırladığınız el yapımı romantik hediyeler yapmak istiyorsunuz. Ama ne yapacağınızı ya da nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız doğru adrestesiniz. Sizin için birkaç tane hediye önerilerinde bulunabilirim. Örneğin;

  • Ne demişler kalbe giden yol mideden geçer. Sizde bu sözden yola çıkarak ona sevdiği kurabiyelerden yapabilirsiniz. Bunun için kullanılmayan boş bir kavanoza, süslemek istediğiniz dekorlara, tutkal, onun en sevdiği kurabiyelere ve ikinizin resmine ihtiyacınız olacak. Tabi isterseniz kavanozu boyayabilirsiniz. Kavanoza istediğiniz dekoru ve süslemeyi yapın, sonra üzerine ikinizin resmini yapıştırın.
  • Ya da bu kavanozları istediğiniz gibi süsleyerek renkli kâğıtların içerisine ona güzel sözler yazabilirsiniz.
  • Eskiyen kotlarınızdan onun için çeşitli hediyeler hazırlayabilirsiniz. Eğer sevgiliniz bayansa ona kalemlik yapabilir ya da onun için aldığınız bir defteri kot ile kaplayabilirsiniz.
  • Yine küçük dal parçalarından el yapımı çerçeve, tablo, mumluk gibi hediyeler yapabilirsiniz.
  • Ya da boş bir resim çerçevesine ikinizin isimlerinin baş harfini renkli kıyafet düğmelerinden yapma fikri de inanılmaz öyle değil mi?

Aşağıdaki görsellerden birine tıklayarak tüm el yapımı hediyelerini inceleyebilirsiniz. En azından fikir edinmenizi sağlayacak belki de sevgilinize güzel bir hediye yapmış olacaksınız.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM
Isin Sancakli: iyi yazı olmuş
2018-07-09 02:49:06
Gunes SozenRabia Ornek: iyi yazı olmuş
2018-07-06 00:48:07
DMCA.com Protection Status