" /> Sahip Olduğunuz Ev Sizlere Özel
Sahip Olduğunuz Ev Sizlere Özel

Sahip Olduğunuz Ev Sizlere Özel

Sahip Olduğunuz Ev Sizlere Özel İnsanlar genel olarak sık sık vakit geçtiği yerlerde kendilerini daha rahat hissetmektedirler ve o mekân da zaman geçirmek için daha fazla özen gösterirler. Eğer bu mekândaki hoş tasarım ve dekorasyon size ait ise o zaman bu başarılı görüntüden dolayı gurur bile duyabilirler. Renk uyumu, perdeler, desenler ve yastık yerleri derken neredeyse bütün zevkler konuşuyor.

Ev dekorasyonu fikri bayanların oldukça hoşuna gitmektedir özellikle yaz ayları yaklaştığında. Kanepelerin üzerine yerleştirilecek sarı, mavi gibi açık renk, rahat yastıklar ile göz kamaştıracaktır. Kahve ve krem renklerinin mevsimi sonbahar olmaktadır. Koca bir kahverengi motifli pikeyi açık renkli kanepenin üzerinde üçgen şekilde yerleştirerek oturma odanızın havasını değiştirebilirsiniz.

Eğer kış aylarında bir balkonunuzu kullanmıyorsanız orayı kendinize kapatıp kış bahçesi hazırlayabilirsiniz. L koltuk takımı ortaya da güzel bir sehpa ile tadından yenmez hele de yağmur yağıyorsa hemen kitabınızı alın ve tadını çıkarın. Evdeki en önemli yerlerden biri şüphesiz mutfaktır. Hanımlarımız direkt mutfağa dikkat eder kullanışlı ve geniş olmasına önem verirler.

Bayanların ilgi odağı mutfak

Günün belli saatlerini mutfakta geçirmekte olan bayanlar için duvar rengi bej ya da şarap renklerine boyanır, aile fotoğraflı çerçeveler ile ilginç tasarımlar yakalanmaya çalışılır. Genellikle bayana mutfak dolaplarının rengini seçmek kalır. Mutfakta kullanılacak ev aletleri bile uyumlu renkler seçilmektedir.

Her zaman açık renklerin hükümdar olduğu yer ise banyolardır. Gerek banyo mobilyası, deterjanlar, havlular ve diğer malzemeler renk verirse çok daha göz alıcı olabilmektedir. Banyo dolabının kapakları modern ve göze hitap eden çizgi, süslemeler ile renkli ve güzel bir uyum yakalayabilmektedir. Spot aydınlatma ve duvar kâğıtları ile yatak odanızda da loş ve sizleri rahatlatacak bir görüntüyü yakalayabilirsiniz.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM
Isin Sancakli: iyi yazı olmuş
2018-07-09 02:49:06
Gunes SozenRabia Ornek: iyi yazı olmuş
2018-07-06 00:48:07
DMCA.com Protection Status