" /> Küçük Dokunuşlarla Size Özel Stiliniz Olsun | Pembe Bigudi
Küçük Dokunuşlarla Size Özel Stiliniz Olsun

Küçük Dokunuşlarla Size Özel Stiliniz Olsun

Tüm bayanlar güzellik konusunda birbiri ile yarışırken aynı zaman da kendilerine özgü tarzları da olsun isterler. Çoğu zaman ünlülerin etkisi kalında bayanlar tabi ki çokta ilgi çekici olmayı başaramıyor. Çünkü bir nevi ortada kopya şeklinde gezen bir topluluğa ait oluyorlar. Bu yüzden kendimize ait stilimiz olması gerekiyor. Küçük dokunuşlarla size özel stiliniz olabilir. Bunun için yazılanları dikkatlice okuyunuz.

Ne kadar etrafınızdan ya da ünlülerden etkilenseniz de mutlaka fark etmeden kendinize özgü bir stiliniz vardır.  Şimdi hem bu yaptıklarınızın farkına varabilecek hem de yeni şeyler öğrenerek kendinize özgü bir stil yapmaya çalışacaksınız.

Kendinize Özgü Stil İçin Önemli Noktalar

  • Kemeriniz görünmesi oldukça hoş bir görüntü katabilir. Bu yüzden gömlek giydiğiniz zamanlarda gömleğinizi pantolonun içine koyarak kendinize özgü bir giyim şekli yapabilirsiniz. Tabi burada önemli olan kemer seçimidir. Kemer ve beliniz ön planda olacağından kemer seçimi hassas bir şekilde yapmalısınız.
  • Sabah işe gidecekseniz ve hazırlanmak için çok zamanınız yoksa saçlarınız dağınıksa buraya dikkat edin. Saç bantları kullanarak ya da güzel bir örgü ile durumu kurtarabilirsiniz.
  • Günlük normal kıyafetlerinizi giydiniz ve ekstra bir şey yapmadan şık durmak istiyorsanız gömleğinizin kollarını kıvarabilirsiniz. Ne kadar kıvıracağınıza kendiniz ayna karşısında karar vermek zorundasınız.
  • Kendinize has bir tarzın olmazsa olmazları şallardır. Kendinize hem yaz hem de kışın kullanabileceğiniz farklı renk ve desenler şallar edinebilirsiniz. Bu şallar emin olun size katkısı çok olacaktır.
  • Eğer boyunuz uzun ise bol ve uzun kazaklar giyerek çok güzel olabilirsiniz. Ancak boyunuz kısa ve bundan şikayetçi iseniz bol olmayan ve kısa kazaklar kullanın. Sizi olduğunuzda daha uzun gösterecektir.
  • Kadınların olmazsa olmazı aksesuarları doğru seçin. Mesela güzel bir kombin yaptınız ve üzerine çok hoş duracak bir kolye takarak tarzınızı yapabilirsiniz. Dizilerde dikkat ederseniz birçok kişi Hürrem yüzüğü ya da başka bir sanatçının kolyesini arar. Çünkü bunlar oldukça dikkat çekicidir.
  • Bazen güzel görünmek için abartı sayılabilecek derece makyaj yaparız. Aslında gündelik hayatta bu kadar makyaj bizi güzel göstermez. Eğer bir düğüne vb. bir yere katılmıyorsanız hafif bir makyaj daha iyi olacaktır.
  • Oje seçiminde ise kıyafetlerinize uygun bir seçim yapabilirsiniz.

Yazdıklarımızı çoğaltarak kendinize özgü bir tarz yapabilirsiniz.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM
Isin Sancakli: iyi yazı olmuş
2018-07-09 02:49:06
Gunes SozenRabia Ornek: iyi yazı olmuş
2018-07-06 00:48:07
DMCA.com Protection Status