" /> Kızlar gecesi için 8 eğlenceli tavsiye | Pembe Bigudi
Kızlar gecesi için 8 eğlenceli tavsiye

Kızlar gecesi için 8 eğlenceli tavsiye

Kızlar gecesi için 8 eğlenceli tavsiye Evde eğlenceli vakit geçirmek için kız arkadaşlarınızla bir akşam organize etmeye ne dersiniz? ‘Pembe Bigudi’ kadrosu olarak size fikir verecek, eğlenceli öneriler hazırladık; adım adım okuyun ve hayatınıza neşe katın!

Kızlar gecesine hazırlık yapın

Evde kızlar gecesi için kaç kişi olacağınıza karar verin. Ortamda adam yok diye özensiz giymeye hayır! En şık ve rahat kıyafetlerinizi giymek için birbirinize söz verin.

Nebat çayı, kahve, şarap, şampanya gibi herkesin sevdiği favori içeceklerinizi hazırlayın. Atıştırmak için meyve, çikolata, patlamış mısır, kuruyemiş gibi ikramları hazırda tutabilirsiniz.

Duygusal bir aşk filmi izleyin

Dünyanın en büyüleyici şehirlerinden New York’u seviyorsanız, hoş bir aşk filmi takip etmek istiyor iseniz size ‘Tiffany’de Kahvaltı’ filmini tavsiye ediyoruz. Hem müzikleri hem Audrey Hepburn’ün ikonikleşen tarzıyla izlemeye değer harika bir film! Üstelik, sanat yönetmeni öyle başarılı ki her bir sahneyi tablo gibi çekmiş. Her açıdan harika bu filmi, mutlaka izleyin.

Konu aşksa, bir bilene danışın!

Biz kızlar bir araya geldiğimizde elbette erkeklerden, eski sevgilimizden, aşk hayatımızdan konuşuruz. Ama genelde birbirimizi onaylar, her yaptığımızın doğru olduğunu destekleriz. Acaba, bir bilene danışsak nasıl olur? Yıllardır, aşk ve ilişkiler mevzusunda mükemmel yazılarıyla bayanların hayatına yön veren Candan Ünal, son kitabında en çok merak edilen soruları cevaplıyor: erkekler neden aramaz, eski sevgiliden yeni sevgili olur mu, hanımefendiler neden terk eder gibi…

Kızlar gecesine hazırlık yaparken Candan Ünal’ın ‘bayanlar susarak gider’ kitabını alın. Rastgele bir sayfa seçin ve aranızdan biri sesli okusun, konu üzerinde tartışın.

Bir bölüm efsane diziyi izleyin

Kızlar bir araya gelmişse, elbette bizi çok iyi özetleyen ‘Sex and the city’ dizisinden bir sezonu veya filmlerden birini kovuşturmak lazım! Üzerinden yıllar geçse bile komikliğini, çekiciliğini sakınan bu dizide Carrie ve Big’in fırtınalı ilişkisi, Miranda’nın sert görüntüsü altındaki yumuşak kalbi ve Samantha’nın esprileriyle kızlar gecesi çok eğlenceli geçecektir.

Elbette tarot falı baktırın

Kızlar bir araya gelmişse, elbette fal baktırmalıdır! Eski sevgiliden ne haber, iş hayatında neler olacak ya da zorlukla karşılaştığımız bu dönemleri iyi mi atlatmak lazım… Hepsinde bir düşünce verecek,

şahsi büyüme için birbirinizi destekleyin

şahsi gelişme ve psikoloji konularıyla ilgilenen bir arkadaş grubunuz varsa, potansiyelinizi keşfetmek ve belki çocukluğunuzdan getirdiğiniz sorunları beraber çözmek için Psikonet yayınlarından ‘Hayatı tekrar keşfedin’ isimli rehber kitabı okuyabilirsiniz. Bu sayede hem kendinize hem arkadaşlarınıza yardım edebilir, yaşam kalitenizi yükseltebilirsiniz.

Jazz ezgileriyle ruhunuzu ödüllendirin

Müziksiz bir kızlar gecesi düşünemiyoruz! Eğer Jazz müzik türlerinden hoşlanıyorsanız, gece boyunca sohbetinize eşlik edecek mükemmel şarkılar için Jazz Radio web sitesini veya uygulamasını tavsiye ediyoruz. Biz, ‘Pembe Bigudi’ editörleri genellikle ‘Paris Cafe’ kanalını dinleriz ve bize hep huzur verir.

Meleklerden yardım istemeyi kontrol edin!

Kız dostlar birbirine destek olur, yardım eder. Ama bazen, daha fazlasına ihtiyaç duyabilirsiniz, örneğin meleklere! Yüksek Topuklar’da yer alan ‘melek kartları’ vasıtasıyla moralinizi düzeltebilir, merak ettiğiniz bir soruya yanıt bulabilir veya korktuğunuz bir durumda cesaretinizi yükseltebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM
Isin Sancakli: iyi yazı olmuş
2018-07-09 02:49:06
Gunes SozenRabia Ornek: iyi yazı olmuş
2018-07-06 00:48:07
DMCA.com Protection Status