" /> Kış dekorasyonuna yönelik aksesuarlar | Pembe Bigudi
Kış dekorasyonuna yönelik aksesuarlar

Kış dekorasyonuna yönelik aksesuarlar

Kış dekorasyonuna yönelik aksesuarlar Kış dendiğinde akla ilk olarak battaniye, kalın çoraplar, sıcak bir kahve, üşüme hissi, şömine gelir. Bu devrede kışlıklar dolapların geri kısımlarından yavaş yavaş önlere doğru gelmeye başlar. Nasıl ki şahsımizi kışa hazırlıyorsak, evlerimizi de kendi isteklarımıza göre kışa hazırlayabiliriz. Kimi süre bu hazırlıkları yaparken de fikir almaya ihtiyaç dikazz.

Evlerimizin iç dekorasyo kişininu yaparken, kış dekorasyo kişinina yönelik aksesuarlar kullanmak çok daha uyumlu olacaktır. Kış için hazırlıklarınızı daha eskiden yaparsanız; kış gelip çattığında evinizi rahat rahat süsleyebilirsiniz. Evinizde kış havası yarfırlfırlfırlfırlfırlatmak istiyorsanız, bu havayı tüm eve mi yoksa belirli kısımlara mı yansıtmak dilediğinize karar vermelisiniz.

kis-yatak-odasi

Yatak odasına yönelik kış dekorasyonu aksesuarları

Kış dekorasyonu uygulamasında en fazlacacacacaca yatak odası ve oturma odaları tercih edilmektedir. Çünkü kışın evde en fazlacacacacaca süre geçirilen yerler buralardır.

Yatak odanıza kışa makul olarak canlılık kfırlfırlfırlfırlfırlatmak istiyorsanız ilk evvelcecececece örtmekte bulunduğunuz yazlık çarşafları ve örtüleri değiştirerek işe başlamalısınız. Daha canlı ve ince kumaştan olan bu malzemelerin yerine, kış ihtiyacıniza daha makul olacak olan daha kalın ürünleri koymalısınız. Üzerinde kış temaları olan çarşaf ve yastık kılıflarını geçirmekle başlayıp geyik veya çam ağacı desenli kalın battaniyeyi örterek yatağınızı kışa hazırlayabilirsiniz. Böylece kışın soğuğuna hem kendinizi hazırlamış olursunuz hatta dekorasyo kişininu değiştirerek yatak odanızda değişik bir hava yaratırsınız.

yatak-odasi-cam-agaci

Kış mevsiminin sembolsi olan geyik figürünü, yatak odanızda komidinlerinize yerleştirebilirsiniz veya gene kış mevsiminin vazgeçilmez aksesuar ürünlerinden bir tanesi olan minik bir çam ağacı figürünü yatak odanızda kullanabilirsiniz. Kış mevsiminde yeşilliğini aynen koruyan çam ağaçları, evinize sıcak bir manzara kazandıracaktır. Bu şekilde sıcak mevsimlerin yeşilliğini ufak çapta da olsa odanıza taşımış olursunuz.

dekorasyon

Oturma odasına yönelik kış dekorasyonu aksesuarları

Yatak odasına kıyasla daha genel olarak dekore edilmesi gereken oturma odalarında dekoratif ısıtıcı olarak kullanılan soba veya radyatör yerine daha tarz olan bir elektrikli ısıtıcı almayı deneyebilirsiniz. Veya evinizde eski günleri yaşfırlfırlfırlfırlfırlatmak istiyorsanız soba veya şöminenizin yanına odunlarınızı dizerek hoş bir dekorasyon görüntüsü yaratabilirsiniz.

aksesuar-salon

kis-cam-agaci-dekorasyon

Özenle dizmiş bulunduğunuz odunlarınızın yanına, orta boyda çam ağacı yerleştirerek odanızı renklendirebilirsiniz. Eğer kış dekorasyo kişinina yönelik aksesuarlardan olan mumları kullanmak isterseniz; mumlarınızın ebatlarına makul olan cam veya eskitilmiş görüntüsü verilmiş mumluk ve şamdanlarla değişik bir güzellik yakalayabilirsiniz.

kis-aksesuar

kis-aksesuar-geyik

aksesuar-kozalak

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

3 yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM
Isin Sancakli: iyi yazı olmuş
2018-07-09 02:49:06
Gunes SozenRabia Ornek: iyi yazı olmuş
2018-07-06 00:48:07
DMCA.com Protection Status