" /> Kış aylarında saç bakımı nasıl olmalıdır? | Pembe Bigudi
Kış aylarında saç bakımı nasıl olmalıdır?

Kış aylarında saç bakımı nasıl olmalıdır?

Kış aylarında saç bakımı nasıl olmalıdır?Saclarımız, en özel aksesuarlarımız gibidir. Her farklı rengi ile bizleri bambaşka bir güzelliğe dönüştürürken farklı modelleri ile göz kamaştıran bir güzelliğe sahip olmamamızı sağlamaktadır. Bakımlı ve sağlıkla ışıldayan saçlar her daim alımlı ve ilgi çekici olmayı başarmıştır. Güzelliğimize güzellik katan nesnelerden olan saçlarımızı her daim sağlıklı ve ışıltılı tutmak için onlara gereken önemi ve özeni göstermemiz gerekmektedir.

kis-aylarinda-sac-bakimi-nasil-olmalidir1

Saçlar, farklı mevsimlerde daha fazla bakıma ihtiyaç duyabilmektedir. Özellikle sonbahar ve kış aylarında havaların soğumasıyla birlikte saçlarda dökülme sorunları ve kırılmalar gibi çeşitli sorunlar yaşanmakladır. Ortaya çıkan bu sorunlar saçların hiç olmadığı kadar bakımsız ve cansız görünmesine neden olmaktadır.

Kışa aylarında saç bakımı nasıl olmalı? Saçlara ne tür bakımlar yapılmalıdır?

Kışa aylarında saç bakımı

 

için mucizevi bir doğal reçete olan bal ve zeytinyağı sıklıkla kullanılmalıdır.

Her iki malzeme yeteri kadar kullanılarak saç maskesi haline getirilmedir. Saç uzunluğunuza uygun olarak her iki malzemeyi eşit olarak arttırabilir ve ya azaltabilirsiniz.

Elde ettiğiniz karışımı saçlarınızın her bölgesine kusursuz bir biçimde uygulayın. Ardından saç diplerine masaj yaparcasına uyguların.

Saçlarınıza uyguladığınız karışımı yaklaşık 1 saat boyunca saçlarınızda tutun. Bir bone yardımı ile sararak bunu kolayca sağlayabilirsiniz. Ardından saçlarınızı ılık suda güzelce yıkayarak yağ ve balın arınmasını sağlayabilirsiniz.

kis-aylarinda-sac-bakimi-nasil-olmalidir2

Saçlarınız kuruttuktan sonra ekstra bir yumuşama ve olağan üstü bir parlaklığa kolayca sahip olabilirsiniz.

Bu özel saç bakım kürünü haftada 1 kez aksatmadan uyguladığınız durumlarda saçlarınızda kısa sürede fark yaratan bir duruşa sahip olacaktır.

Kış ayalarında saç bakımı için önemli diğer bir karışı ise yumurta ve zeytinyağı karışımı olmaktadır.

Bir kâsede her iki malzemeyi güzelce karıştırarak saç diplerinizden başlayarak uçlara kadar sürerek kusursuz bir bakıma imza atabilirsiniz.

1 saatin sonunda saçlarınızı yıkayarak saçlarınızdaki değişime kolayca şahitlik edebilirsiniz.

kis-aylarinda-sac-bakimi-nasil-olmalidir-3

Saç bakımında mutfağınızda yer alan doğal ürünlerden yaralanmaya bakın hem ekonomik hem de kimyasala içerikli ürünlerden çok daha fazla etkiye sahiptir. Tek yapmanız gereken bu özel karışımları aksatmadan ve büyük bir sabırla uygulamanız olacaktır. Ardından kısa bir süre sonra etrafınızdaki kişilerden saçlarız ile övgüler almaya başlayabilirsiniz

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

  1. yönetici Kış aylarında saç bakımı nasıl olmalıdır? merhaba arkadaşlar siteniz inanki hayran edici, face de paylaştım

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM
Isin Sancakli: iyi yazı olmuş
2018-07-09 02:49:06
Gunes SozenRabia Ornek: iyi yazı olmuş
2018-07-06 00:48:07
DMCA.com Protection Status