" /> Kilo Verdiren İçecekler | Pembe Bigudi
Kilo Verdiren İçecekler

Kilo Verdiren İçecekler

Kilo Verdiren İçecekler kış döneminin yaklaşmasıyla birlikte yaza göre daha hareketsiz günler bizleri beklemektedir. Bu dönemlerde formunuzu korumak için bazı noktalara dikkat etmeniz gerekmektedir. Bu konuda kilo verdiren içecekleson derece önemli bir yöntem olabilmektedir. Bu tarz harmanlanmış içecekleri sizler için derledik:

Havuç Suyu: 

Kahvaltınızda çay yerine havuç suyunu tercih etmeniz durumunda bol miktarda lif ve protein alırsınız. Aynı zamanda tokluk hissi de veren bu içecek göz sağlığınıza da olumlu etki edecektir. Kilo verdiren içecekler arasında yer alan havuç suyunu güvenle tüketebilirsiniz.

havuc-suyu

Elmalı Tarçın Suyu:

Sindirime yardımcı olan elma, tarçın ile birleştiğinde ortaya mükemmel bir karışım çıkmaktadır. Sabah kahvaltısında doyurucu etkisi olan bu karışım aynı zamanda öğle yemeğine kadar tok kalmanızı ve öğle yemeğinde fazla yemek tüketmemenizi sağlamaktadır.

elmali-tarcin-suyui

Tatlı Ispanak Suyu:

Ispanaktan elde edeceğiniz suyu üzüm suyuyla birleştirerek hem lezzetli hem de yağ yakıcı bir karışım elde edersiniz. Kilo verdiren içecekler arasında yer alan bu karışım, lif ve kalsiyum bakımından da oldukça zengindir. Bu sağlıklı karışımdan tüketmeniz sağlığınıza olumlu etki edecektir.

tatli-ispanak-suyu

Ananas Suyu: 

Ananas kalori yakıcı etkiye sahiptir. Kahvaltıda ananas suyu ile birlikte, avokado ve yoğurt tüketmeniz hızlı bir şekilde yağ yakmanızı sağlamaktadır. Besinlerle dolu olan bu karışım aynı zamanda tokluk hissi de sağlamaktadır.

ananas-suyu

Vanilyalı Süt:

Kilo verdiren içecekler arasında vanilyalı sütte yer almaktadır. Özellikle kahvaltılarda çay yerine tercih edebileceğiniz bu karışım, yüksek protein içeriğiyle dikkat çekmektedir. Bu karışım aynı zamanda kemik sağlığınıza da olumlu etki edecektir.

Portion of homemade Vanilla Milk (on rustic wooden background)
Portion of homemade Vanilla Milk (on rustic wooden background)

Kilo Verdiren İçeceklerde Nelere Dikkat Edilmelidir?

Her konuda olduğu gibi kilo verdiren içecekler konusunda da aşırıya kaçmamak son derece önemlidir. Aşırı tüketilen bu tarz karışımlar önemli sorunlara neden olabilir. Bu karışımlardan dilediğinizi kahvaltı öncesinde ya da kahvaltı sırasında tercih edebilirsiniz. Tokluk hissi veren bu karışımlar, aynı zamanda metabolizmanızı da hızlandırmaktadır.

Kilo sorunu olan kişiler sabırlı olmalı ve bu konuyla ilgili ilaç kullanımından kaçınmalıdır. Bu şekilde sağlıklı karışımlarla kilo vermeniz mümkündür. Bu nedenle doğal olmayan yöntemlerden mümkün olduğunca uzak durmalısınız.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

6 yorum

  1. yönetici Kilo Verdiren İçecekler merhaba arkadaşlar paylaşımınız gerçekten mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

  2. Kilo Verdiren İçecekler İçecekler Ardahan merkezden ben Adalet Halefoglu. Selam paylaşımınız vallaha billaha ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 05-02-2017 20:10:36 harika ötesi.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM
Isin Sancakli: iyi yazı olmuş
2018-07-09 02:49:06
Gunes SozenRabia Ornek: iyi yazı olmuş
2018-07-06 00:48:07
DMCA.com Protection Status