" /> Kadınların Uzun Mesafe İlişkileri
Kadınların Uzun Mesafe İlişkileri

Kadınların Uzun Mesafe İlişkileri

Kadınların Uzun Mesafe İlişkileri

Günümüzde teknolojinin geldiği nokta ile “ uzun mesafe ilişkileri ” kavramı fazlasıyla değişse de söz konusu ilişkiler oldu mu uzun her zaman çok uzaktır. Görüntülü konuşmalar ve mesajlaşmalar ile sevgilinizin yokluğunu çok hissetmeseniz bile yine de hep eksik bir şeyler olacaktır. Özellikle kadınlar, aşkı ve sevgiyi her an hissedebilmek isterler. Kadınlar için sevgilileri; mutsuz olduğunda boynunda ağlayıp sığınabileceği bir liman, mutlu olduğunda ise kollarında huzur bulabilecekleri sıcak bir yuva gibidir. Bu nedenle kadınlar, ilişkide sevdikleri adam her an yanlarında olsun isterler.
Uzun mesafe ilişkilerini yürütebilmek için büyük bir anlayış ve güven gerekir. Özellikle bir kadın için uzun mesafe ilişkisinde bir erkeğe güvenebilmek oldukça zordur. Kadının güvenebilmesi için; erkeği çok iyi tanıması ve çok sevmesi gerekir ki bunlar da zaman alan olaylardır. Bu yüzden yeni ilişkilerde uzun mesafe ilişkisi yürütmek zordur ama yıllanmış ilişkilerin uzun mesafede yürümesi daha mümkündür. Kolay değil de mümkün olmasının sebebi ise çok zor olmasıdır. Zordur ama imkânsız değildir. İşte bu konuda uzun mesafe ilişkilerini yürütmek için kadınların yapmaları gereken her zaman daha fazladır. Yuvayı dişi kuş yapar ve ilişkide ipler genel olarak kadının elindedir. Kadın ilişkinin yürümesini istiyorsa ilişki bir şekilde yürür ama eğer bir kadın ilişkiyi kafasında bitirmişse onun için geri dönüş yoktur.

uzak-mesafe-kadın
Uzun mesafe ilişkileri her zaman fedakârlık gerektirir. Yine kadınlar burada da ön plana çıkar. Erkek sahiplenir, erkek kıskanır ve istemediği bir şeyi yaptığınızda erkek kızar. Bu durumda kadınların arkadaşlarıyla görüşmeleri, dışarı çıkma saatleri ve sıklığı konusunda bazı tavizler vermeleri gerekir. Aynı durum erkekler için de geçerlidir ama söz konusu fedakârlık yapmak oldu mu kadın her zaman bir adım önde olacaktır. Bu kıskançlık krizleri ilk aşamada yorucu ve yıpratıcı olsa da zamanla güven oluştukça alışkanlık kazanılır ve kavuşulacak gün sabırsızlıkla beklenmeye başlanır.
Kadınlar yapıları gereği biraz daha takıntılı ve paranoyaklığa meyillidirler. Acaba şimdi nerede? Kiminle? Ne yapıyor? Şu an bana doğruyu söylüyor mu? Yanındaki gerçekten arkadaşı mı? İşte böyle sorular sevgili kadınlarımızın zihninde dönüp dururken bir de uzun mesafeden bu soruları aşmak ve ilişkiyi yürütmek büyük bir çaba gerektirir. Fakat bu çaba başarıyla sonuçlanır ve temelli kavuşma günü gelirse işte o zaman tadından yenmeyecek güzellikte bir ilişki yaşanmış olacaktır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

3 yorum

  1. Kadınların Uzun Mesafe İlişkileri İlişkiler Denizli merkezden ben Guner Aykut. Merhabalar bu web sitesi süper ötesi iyi, tebrikler 05-02-2017 05:36:05 harika ötesi.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM
Isin Sancakli: iyi yazı olmuş
2018-07-09 02:49:06
Gunes SozenRabia Ornek: iyi yazı olmuş
2018-07-06 00:48:07
DMCA.com Protection Status