" /> Kadınların Gözünde Erkekler | Pembe Bigudi
Kadınların Gözünde Erkekler

Kadınların Gözünde Erkekler

Kadınların Gözünde Erkekler

Erkekler kendi arasında derler ya ‘Evlenilecek kadın var, eğlenilecek kadın var’ diye. Merak etmeyin beyler, aynı durum  kadınlar için de geçerli. Yani kadınların gözünde erkekler  evlenilecek ve eğlenilecek olarak ikiyi ayrılırlar. Bir de daha tanımsız olan, henüz keşfedilmemiş olanları da sayarsak tam üç sınıfa ayırabiliriz. Kadınların gözünden erkekler temel de üç sınıfa ayrılmaktadır. İlk sınıfı daha tanımsız olan keşfedilmemişler, ikinci sınıfı evlenilmeyecek ama yanında zamanın güzel geçtiğine inanılanlar ve işte en son sınıfı da tam aynı ev ve hatta bir ömrün paylaşılabileceği erkekler oluşturur. Günümüzde üçüncü sınıfı bulmak pek mümkün değil. Çünkü bir ömür geçirmeye karar verilecek olan erkeğin kendi ayakları üzerinde duruyor olması gerekir. Kendi ayakları üzerinde duramayan bir insan zaten evliliğe hazır değildir. Hem kadınlar için hem de erkekler için bu gereklidir.

çapkın-erkek
Günümüzdeki erkeklere baktığımızda genellikle annelerinin, babalarının eteklerinin altında saklanmış, tüm hayat sorumluluğundan uzak oldukları görülür. En ufak bir sorumluluk alma gereksinimlerinde hemen yok oluyorlar. Tamam kabule diyoruz erkekler bayanlardan daha geç olgunlaşıyor. Ama günümüzdeki erkekler olgunlaşmıyor işte asıl sorun bu.
Sonuç olarak diyebiliriz ki kadınların gözünde erkekler incelenirken evlenilecek kategorisine dahil edilebilecek erkek sayısı çok az. Şu an sadece bu kategoriyi sorumluluk alma ve kendi ayaklarının üzerinde durabilme açısından inceledik. Tabi ki sadece bu özelliklere sahip olan her erkek evlenilebilir sınıfında ele alınmaz. Sadakat, sevginin gerçek anlamını kalpten hissederek bilebilmek, sevdiği kadına verilen saygının ne demek olduğunu anlayabilmek ve bunun bilincinde olabilmek de diğer özelliklere eklendiğinde işte tam evlenilecek erkek profili ortaya çıkıyor.
Evlenilmeyecek ama eğlenilecek erkek profilini de biraz açalım.

Hani kadınları oyuncak olarak görüp onları kullandığını zanneden erkekler var ya işte tam da onlar eğlenilecek erkeklerdir. Ava giderken avlanan bu erkekler aslında kadınların çok daha şeytan olduklarını unutmuştur ve onlara bunu hatırlatmak gerekir. Kadınların gözünde erkekler ele alındığında, gezip tozmaktan en zevk alınan profil gurubu budur. Evet dertler, sıkıntılar bu sınıftaki erkekler ile paylaşılmaz ama ava giderken avlanıldıklarını görmek muhteşem bir zevktir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

2 yorum

  1. Kadınların Gözünde Erkekler Erkekler Kırşehir merkezden ben Yuksel Bayat. Merhaba sayfanız vallaha billaha hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 04-05-2017 18:39:17 harika ötesi.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM
Isin Sancakli: iyi yazı olmuş
2018-07-09 02:49:06
Gunes SozenRabia Ornek: iyi yazı olmuş
2018-07-06 00:48:07
DMCA.com Protection Status