" /> Kadınlar İçin Mükemmel Erkek | Pembe Bigudi
Kadınlar İçin Mükemmel Erkek

Kadınlar İçin Mükemmel Erkek

Kadınlar İçin Mükemmel Erkek

Öncelikle belirtmek gerekir ki “ mükemmel erkek ” ya da “ kusursuz erkek ” diye bir bir şey yoktur. Söz konusu erkekler olduğunda ise mükemmellik ulaşılması çok daha zor bir olgudur. Çünkü erkekler kadınları asla anlamaları gerektiği şekilde anlamazlar ya da “mükemmel” bir şekilde anlamazlıktan gelirler. İşte bu konuda kadınlar için sadece mükemmele yakın erkeklerden söz edebiliriz. Bu yüzden kadınların aradığı erkekler için mükemmel demek yerine ideal demek daha doğru olur.
Her şeyden önce kadınlar için ideal erkek; seven ve sadık olan erkektir. Kadınlar erkekler tarafından fiziksel özellikleri ya da görünüşleri ile değil de zekâları, sohbetleri ve yaptıkları espriler ile beğenilmek isterler. Elbette ki her kadın dış görünüşüyle beğeni toplamaktan mutlu olur ama yine de gerçek sevgiyi arayan kadınlar, bu sevgiyi buldukları erkeklerin kendilerinin daha içsel özelliklerini beğenmesini arzu ederler. Yani kadınlar için ideal erkek yüzeysel olmamalıdır.

Erkekler doğaları gereği kadınlar gibi detaycı değillerdir ve “ince düşünmek” erkeklerde bulunması zor bir özelliktir. İşte bu yüzden bu erkeklere “ideal” erkek diyoruz.

erkek
İdeal erkek anlayışlı olmalıdır. Kadın bir derdini anlattığında onu sabırla dinleyebilmelidir. Kadınlar erkeklerden şefkat isterler. Bir erkek, kadın için yeri geldiğinde sığınılacak güvenilir bir liman, yeri geldiğinde ise fırtınalı bir okyanus olmalıdır. Kadınlar bir yandan aşkı, sevgiyi ve tutkuyu sonuna kadar yaşayabilecekleri fırtınalı bir ilişki isterken, bir yandan da kollarında mutluluğu bulacakları bir erkek ile huzurlu bir ilişki yaşamak isterler. Bu istekler bir ilişkide karşılıklıdır. Yani bir kadın bir erkekten bunları talep ederken aynı şekilde bir erkek de bir kadından bunları bekleyebilir.
Kadınlar kıskanılmak ve sahiplenilmek isterler. Tabi bu kıskançlığın bir dozu olmalı ve erkek, kadını boğacak kadar kısıtlamamalıdır. Yine de kadınlar her şeyden önce erkeklerin hayatında 1 numara olmak isterler. İlişkide erkek, kadına her zaman öncelik vermelidir ve kadın onun için ayrıcalıklı bir konumda olmalıdır. Kadınların ideal erkeklerden beklentileri şımarık ve bencil bir çocuğun isteklerini çağrıştırsa da bu konuya tek taraflı bakılmamalıdır. Aslında bu istekler ideal bir erkekten ziyade ideal bir ilişkinin gereklilikleridir ve bu açıdan bakıldığında iki taraf da birbirine karşı bu tarz beklentiler içerisine girebilir. Yine de ideal bir ilişki her zaman karşılıklı sevginin olduğu ilişkidir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

2 yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM
Isin Sancakli: iyi yazı olmuş
2018-07-09 02:49:06
Gunes SozenRabia Ornek: iyi yazı olmuş
2018-07-06 00:48:07
DMCA.com Protection Status