" /> İş kadınları için pratik ve şık 6 saç modeli | Pembe Bigudi
İş kadınları için pratik ve şık 6 saç modeli

İş kadınları için pratik ve şık 6 saç modeli

İş kadınları için pratik ve şık 6 saç modeli İş kadınları için PembeBigudi olarak değerli iş kadınları okurlarımız için pratik ve şık 6 saç modellerini derledik.

At kuyruğu

At kuyruğu deyince evde otururken özensiz topladığınız saçlarınızı aklınıza getirmeyin. Düzgünce toplanmış hoş gözüken bir at kuyruğu ile hem doğal hem de şık bir manzara kazanabilirsiniz.

At kuyruğu yapmadan evvelce saçlarınıza fön çekmeniz ya da düzleştiriciyle şekillendirmeniz daha iyi bir görünüme sahip olmanızı sağlar. Alnınızın yanlarından çıkan ufak saçları denetim altına alabilmek için saç köpüğü ve ufak tokalardan yardım alın.

Topuz

Düğünler ve özel davetler için yaptırdığınız abartılı topuzları işe giderken kullanmanız hoş olmaz. Ensede uygulanan alçak modelleri ve balerin topuzunu andıran kolay topuzları tercih etmeniz daha doğru bir seçim olacaktır.

toplu-topuz

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

2 yorum

  1. İş kadınları için pratik ve şık 6 saç modeli Saç bakımı Gaziantep merkezden ben Gulcan Kirdar. Selam herkese sayfanız vallaha çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 18-01-2017 03:55:44 harika ötesi.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM
Isin Sancakli: iyi yazı olmuş
2018-07-09 02:49:06
Gunes SozenRabia Ornek: iyi yazı olmuş
2018-07-06 00:48:07
DMCA.com Protection Status