" /> Güzel görünmek isteyen kadınlar için uzmanlardan 4 öneri | Pembe Bigudi
Güzel görünmek isteyen kadınlar için uzmanlardan 4 öneri

Güzel görünmek isteyen kadınlar için uzmanlardan 4 öneri

Güzel görünmek isteyen kadınlar için uzmanlardan 4 öneri Dünyaca ünlü makyaj artisti Pat McGrath, aceleniz olduğunda nasıl makyaj yapmanız gerektiğinden seksi bir manzara kazandıran kedi gözü makyajına kadar pek çok güzellik tüyosu hakkında bilgi veriyor. Prada, Dior ve Dolce Gabbana gibi ünlü moda devleriyle çalışan ünlü makyaj artisti, makyaj ve güzellik trendlerini belirliyor.

Fazla zamanınız yok ve güzel görünmek istiyorsunuz…

“Öncelikle yüzünüze cildinizi besleyen etkili bir cilt maskesi uygulayın. Daha sonra nemlendiricinizi sürün. Evden çıkmadan evvelce göz altlarınızı kapatmayı unutmayın. Hafif bir fondötenle kusurları kapatın ve kahverengi/siyah tonlarında bir far ve maskara ile bakışlarınızı belirginleştirin.”

Acil bir toplantı ya da iş çıktı, kusursuz görünmek istiyorsunuz…

“Seksi dudaklara sahip olmak için rujunuzla dudak nemlendiricisini karıştırın. Kapatıcı olarak fondöteninizi kullanın. Dikkat etmeniz gereken nokta mutlaka mat bir fondöten kullanmak.”

Fondöten sürerken nelere ilgi etmeli?

“Fondöteni her süre fırça kullanarak uygulayın. Daha sonra dağıtmak ve yüzünüze yedirmek için parmaklarınızı kullanabilirsiniz. Problemli bölgelere bir kat daha fırça ile geçiş yapabilirsiniz.”

Kusursuz kedi gözü makyajı gerçekleştirmek için nelere ilgi etmek gerekir?

“Kalın uçlu bir eyeliner kullanın. İstediğiniz biçimi kolay çizmek için ilk önce göz kalemini tercih edebilirsiniz. Daha sonra üzerinden eyeliner ile geçiş yapın. Hataları ortadan kaldırmak için pamuklu çubuktan yardım alabilirsiniz.”

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM
Isin Sancakli: iyi yazı olmuş
2018-07-09 02:49:06
Gunes SozenRabia Ornek: iyi yazı olmuş
2018-07-06 00:48:07
DMCA.com Protection Status