" /> Giyim Özneldir Giyiminiz ile Kendinizi Yansıtın | Pembe Bigudi
Giyim Özneldir Giyiminiz ile Kendinizi Yansıtın

Giyim Özneldir Giyiminiz ile Kendinizi Yansıtın

Giyim Özneldir Giyiminiz ile Kendinizi Yansıtın.Gündelik yaşamda giyimi, takıları, saçları ve dövmeleri ile kadınlar iç dünyalarını dışarıya yansıtmayı arzularlar. Bu doğrultuda kendilerinde görmek istedikleri özellikleri giyimleri aracılığı ile kendilerinde yaşatmak isterler.

Bu sebep ile modanın aksine giyim olabildiğince öznel bir algının ürünüdür. Yeşil renginin tüm tonlarını kendi karakteri ile özdeşleştiren bir kadının, yeşil tonlarına göre oluşturulmuş bir saç rengi, yeşil ile uyumlu bir bütünlük oluşturan giyimi ve doğal olan takıları ile doğanın bütünlüğü ile ne denli uyum içerisinde olduğunu göstermeyi arzulamıştır.

Artık fabrikalar tarafından binlerce üretilen seri ürünleri giymenize gerek yok, artık marka algısı doğrultusunda ederinden fazla fiyata satılan ürünlere para harcamanıza gerek yok. Aslında artık ile ifade edilebilecek bir durum da yok. Çünkü hiçbir zaman böyle bir durum söz konusu olmamalıydı.

Sizin giyiminizde yansıtmak istediğiniz özellikleri uygulamayı öğreneceğiniz yeni alanlar var.

Kendi Giyimini Kendin Yarat

Sevdiğiniz jeansleri, etekleri hatta ayakkabıları bile kendiniz oluşturabilirsiniz. Bu sayede gündelik yaşamda daima üzerinizde taşıdığınız temel giyim gereksinimlerini hayatınızı ifade eden unsurlar haline getirebilirsiniz. Size yüklenen anlamların dışına çıkıp, kendinize yeni bir anlam yükleyerek kendinizi anlamlandırabilirsiniz.

İçerdiği marka değerinden dolayı yüksek bir fiyata satılan ürünler için harcadığınız para ile tam anlamıyla sizi ifade eden ürünleri oluşturabilirsiniz. Bu oluşturma sürecinde eğlenmenizde artısı bu sürecin.

Kendiniz için bir tshirt mü yaratmak istiyorsunuz. İstediğiniz özellikte bir kumaş edinin, bu kumaşı kendi vücut ölçüleriniz ve beğenileriniz doğrultusunda kesin ve biçimlendirin. Daha sonra tshirt haline gelen kumaşı istediğiniz renge boyayın. Tshirti sade isteyenler için bu yeterlidir.

İstekleriniz doğrultusunda tshirte isminizi ya da saygı duyduğunuz bir söylemi yazabilirsiniz. Sevdiğiniz film karakterlerinin sözleri ya da felsefi anlamları ile hayatınızı şekillendiren kitap sözlerini de tshirtünüz üstünde taşıyabilirsiniz.

Bu eyleminiz sayesinde hayatınıza dair önemli bir anlam barındıran dış görünüşünüzü kuşatan giyiminizi sizi yönlendiren algının dışında şekillendirerek salt kendinizi ifade eden bir giyim şekline sahip olabilirsiniz.

Özel bir kadın olduğunuz oranda kendiniz olabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

4 yorum

  1. yönetici Giyim Özneldir Giyiminiz ile Kendinizi Yansıtın merhaba arkadaşlar sayfan vallaha çok iyi, teşekkürler

  2. Giyim Özneldir Giyiminiz ile Kendinizi Yansıtın ne zaman pazartesi gününde Narin Ciftci bu siteden okudum.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM
Isin Sancakli: iyi yazı olmuş
2018-07-09 02:49:06
Gunes SozenRabia Ornek: iyi yazı olmuş
2018-07-06 00:48:07
DMCA.com Protection Status