" /> Eskisi gibi mutlu değil misiniz? Çözümü var! | Pembe Bigudi
Eskisi gibi mutlu değil misiniz? Çözümü var!

Eskisi gibi mutlu değil misiniz? Çözümü var!

Eskisi gibi mutlu değil misiniz? Çözümü var! İlişkiyi canlandırmanın yollarıUzun ilişkilerin düştüğü tuzaklardan biri monotonluğa tutulmaktır. Eşler birbirine güvenir, sever ama eski coşkuını kaybeder. Peki, ilişkiyi canlandırmak için ne yapılmalı? En yakın dostunuz “Pembe Bigudi” ilişkiyi canlı tutmanın yollarını sizinle paylaşıyor!

Mutluluk planları yapın

Market alışverişini, faturaların ne zaman ödeneceğini planlıyorsunuz fakat mutluluk hedefleriniz var mı? İster tek başınıza talep eder eşinizle mutluluk planları hazırlayın. Beraber neler yapabilirsiniz? Gelecek planlarınızda aynı fikirde misiniz? Bu planlara ulaşmak için ne kadar zaman gerekiyor? Bu sorular üzerine düşünün, aklınıza fikirler gelecektir ve bu planları hayata geçirmek için beraber çabalayın.

Önerimiz: herkesin verecek birkaç fazla kilosu vardır. Birlikte spor ve diyete başlama planı yapın, hedefine ulaşana birlikte bir armağan alın.

Cinsel yaşamınızı renklendirin

Kabul etmemiz gereken bir reel var: Özen gösterilmediği takdirde uzun ilişkilerde cinsel hayat cansızlaşıyor, eski heyecanı vermiyor. Ancak bunu değişiklik yapmak size bağlı! Şimdiye kadar hiç yapmadığınız pozisyonlarla sevişin, birbirinizin keyfini çıkarın. Mutfakta, otelde, salonda… Daha önce yapmadığınız yerde seks yapın.

Önerimiz: 99 Kamasutra seks pozisyonlarını öğrenip her gün birkaç tanesini yapmaya çalışabilirsiniz. Kim bilir orgazm olmak için en doğru pozisyonu bu şekilde bulacaksınız.

Öpüşmenin gücünü kullanın

İlişkiyi canlandırmanın yollarından biri, sık sık öpüşmektir. Hormonları aktive eden öpüşme, çiftleri birbirine bağlar. İlişkinizin ilk günlerinde ne kadar istekli ve heyecanlı olduğunuzu düşünün. Onunla birlikte olduğunuzda dokunmadan duramıyordunuz, öyle değil mi? Peki ya şimdi ne değişti? Öpüşmeyi siz başlatın, devamı gelecektir.

Önerimiz: şayet kötü ağız kokusu yüzünden öpüşmekten kaçınıyorsanız, bunu ona doğruca açıklayın ve çözüm bulmasını sağlayın.

Jartiyer tüm kapıları açar

Biz kadınlar, erkekleri suçlasak bile ilişkide kolayca kendimizi bırakabiliyoruz. İlk günlerde takım iç çfakatşırları giyerken ilişki ilerledikçe neredeyse yırtık çamaşırlarla karşısına çıkacak hale geliyoruz. Haydi, buna son verelim! Sizi bambaşka bir şekilde görmesini sağlarsanız, onun kalbinin heyecanla ve istekle atmasına neden olabilirsiniz. Farklı tarzda iç çamaşırları döşek odasında büyük değişiklikler yarattığı gibi, ilişkinizin de eskisi gibi eğlenceli olmasını elde edecektir. Jartiyerleri baş köşenize koymayı unutmayın.

Anlarınızı beraber zenginleştirin

Sosyal medyada o ne yapmış, bu ne paylaşmış derken ilişkimizi unutuyor, anının zenginliğini kaçıyoruz. Gerçekten, arkadaşımızın “kahve keyfi” deyip paylaştığı fotoğrafına bakmak, mutluluğumuzdan daha mı önemli? Hadi fakat, hayatımızın ve eşimizin değerini bilelim, anlarımızı zengineştirelim! Sonraki ya da önceki planlarınızı zihninizden temizleyin ve sadece “şimdi”ye odaklanın. Bunu meydana getirdiğinızda beraber zaman geçirmekten zevk aldığınızı göreceksiniz.

Ona özel bir mektup yazın

Ona mektup yazmaya ne dersiniz. Eski bir yöntem olsa da hala çok duygusal olduğunu kabul edin. Aklınızdan ve zihninizden geçenleri kağıda dökün ve çalışma masasının üzerine, yatağının içine ya da bilgisayarının üzerine bırakın.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM
Isin Sancakli: iyi yazı olmuş
2018-07-09 02:49:06
Gunes SozenRabia Ornek: iyi yazı olmuş
2018-07-06 00:48:07
DMCA.com Protection Status