" /> Asla Evlenilmeyecek Erkekler | Pembe Bigudi
Asla Evlenilmeyecek Erkekler

Asla Evlenilmeyecek Erkekler

Bazı erkekler sahip olduğu özelliklerden dolayı uzak durulması gerekiyor. Her ne kadar fiziksel olarak çekici görünenleri de olsa, onlar her zaman sizi üzecek kişi olacaktır.

Tek dertleri kendileri olan erkekler

Yalnızca kendini düşünen, bencil, ilişki de kendini sürekli önde tutan ve siz ona toz konduramasanız da arkadaşlarınız tarafından ‘bencil’ olarak adlandırılan biriyle mi birliktesiniz? Bu tip kişiler, devamlı kendi problemlerinden konuşurlar ve asla size nasıl olduğunuzu sormazlar. Kendilerini değerli hissetmek için hayatlarında her zaman bir bayan olmasını isteyen bu erkekler, aynı değeri partnerlerine hissettirmezler. Evlilik konusunun açıldığı zamanlarda da “Ben henüz hazır değilim. O zamana kadar beklemeliyiz bence” gibi cevaplar verip sürekli olarak bunun gibi konuları geçiştirirler. Kısaca özetlemek gerekirse, bu tipteki karşı cins hiçbir zaman ideal koca adayı olmayacaklardır!

Evlilik konuşmaktan her daim kaçan erkekler

Evlilik konusundaki her şeyden sürekli kaçan, bu durumu söz konusu bile yapmayan kişiler, evlenme ile ilgili düşüncelere hiçbir zaman sıcak bakmazlar. Siz ne zaman ileriye dönük planlarınızdan bahsetseniz,  koca adayınız bu konuya nokta koymak için uğraşır. Aynı zamanda “şimdilik evlilik konusunda konuşmak için çok erken olduğunu söyler. Evlenmek için herhangi bir davranışta da bulunmayan bu tip erkekler, sizi de evlilikten soğutmak için çabalarlar ve sizi mutsuz ederler.

Bazı erkekler sahip olduğu özelliklerden dolayı uzak durulması gerekiyor. Her ne kadar fiziksel olarak çekici görünenleri de olsa

Kariyer düşkünü erkekler

Bu şekilde olan kişiler, beraberliğinizin üzerinden yıllar geçmesine rağmen evlilik konuşulmaya başladığında size biraz daha sabırlı davranmanız gerektiğini söylerler. Kariyerine odaklanan, sürekli işleriyle ve kendisiyle ilgili düşünceleri olan bu erkekler, evlilik için hiçbir zaman kesin tarih vermezler. Kendisiyle ilgili şeyleri her zaman bir adım önde tutan bu erkeklerin gelecek planları arasında evlilik son sıralarda yer alır ya da hiçbir zaman o listeye girmez.

 kariyer

Eğlence tutkunu erkekler

Hayattaki tek gayesi seks ve eğlence olan bu tür erkeler, evlilik konusunu kesinlikle aklının ucundan bile geçirmez. Herhangi bir kadınla uzunca bir süre birlikte olmayı, aynı çatı altında yaşamayı veya aile kurmayı akıllarından bile geçirmezler. Onlar için tek önemli olan yeteri kadar eğlenmek ve sıkıldıklarında arkalarına bakmadan her şeyi hiç olmamış sayıp devam etmektir.

 eglence_düskünü_erkek

Evlilik planlarınızı bilen ama hiçbir harekette bulunmayan erkekler

Bu tip kişiler, heyecanla anlattığınız evlilik ve gelecek hakkındaki planlarınızı saatlerce dinlerler, bıkmazlar ve usanmazlar. Sizin ne tür hayaller kurduğunuzu belki sizden daha iyi bilirler, hatta evlendikten sonra ne tür mobilyalar istediğinizi bile çok iyi bilirler. Ama sıra onun evliliğe dair planları hakkında soracağınız sorulara geldiğinde ” Senin istediğin şeyleri yaparız işte” ya da “Ben bu konulardan pek anlamam. Pek müdahil olmayayım. Düğün konusunda her şeye sen karar ver” tarzında cevaplar alıyorsanız, ilişkinizi bir an önce gözden geçirmenizde fayda var. Sürekli sizi dinleyen, hayallerinizden konuşan fakat hiçbir zaman hareket belirtisi göstermeyen bu erkek, sizin için doğru bir eş adayı olmayacaktır.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

2 yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM
Isin Sancakli: iyi yazı olmuş
2018-07-09 02:49:06
Gunes SozenRabia Ornek: iyi yazı olmuş
2018-07-06 00:48:07
DMCA.com Protection Status