" /> En İyi 2017 Saç Trendleri | Pembe Bigudi
En İyi 2017 Saç Trendleri

En İyi 2017 Saç Trendleri

En İyi 2017 Saç Trendleri  Her yıl moda bir adım daha öteye gitmektedir ve her alanda trendler değişmektedir. Yeni yılla birlikte saç trendleri kıyafet trendleri ile birlikte değişiklik göstermiştir. Bu yılda kadınları birbirinden farklı saç renkleri ve modelleri beklemektedir. İşte onlardan bazıları şöyledir :

Islak görünümlü saç modelleri :

2016 yılından taşınan bir trend olan ıslak görünümlü saçlar bu yılda abiye kıyafetler ile fazla tercih edilecek gibi duruyor. Ancak günlük kullanımda ıslak görünümlü saçları fazla iddialı bulan kadınlar saç köpüğü veya sprey yardımıyla daha hafif bir şekilde bu görünümü elde edebilirler.

 

ıslak görünümlü saç modelleri
ıslak görünümlü saç modelleri

Balerin topuzu saç modelleri:

Birkaç yıl önce moda olan bu saç modeli geçtiğimiz yıl çok tercih edilmemişti. Ancak 2017 yılında saç trendi olarak tekrar karşımıza çıkıyor.

 

balerin topuzu saç modelleri
balerin topuzu saç modelleri

Kıvırcık saç modelleri:

Daha çok 80’li yılları anımsatan hacimli ve kıvırcık saçlar 2017 yılında tekrar trend oluyor. Düz saçlı olan bayanlar için saçlarında doğal bukleler oluşturmak için farklı yolları aramaları gereken bir dönem.

Kıvırcık saç modelleri
Kıvırcık saç modelleri

 

Bob saç modelleri :

Kısa saç kullanmayı seven kadınların en çok tercih ettikleri model olan bob 2017 yılında da saç trendleri arasında yer alıyor. Ancak bob kesimde kat verme gibi birkaç değişik kesim modeli bu sene trendler arasında olacak.

 

Bob saç modelleri
Bob saç modelleri

Uzun saç modelleri :

Geçtiğimiz yıllarda daha çok kısa saçlar trenddi. Ancak 2017 yılı ile birlikte tekrar uzun saç modasıda geliyor.

 

Uzun saç modelleri
Uzun saç modelleri

Kahkül saç modelleri :

Geçtiğimiz yıllarda düz saç kesimlerinin moda olmasıyla kakül demode bir saç modeli haline gelmişti. Ancak 2017 yılı trend saç modelleri arasında kakül en sık rastlanan modellerden biri olma yolunda ilerliyor.

 

Kahkül saç modelleri
Kahkül saç modelleri

Aşağıdan bağlanmış at kuyruğu saç modelleri:

Her sene saç trendleri arasında at kuyruğu modeli yer alıyor. Ancak geçtiğimiz yıllarda yukardan toplanmış at kuyruğu trendler arasında yer alıyordur. 2017 yılı ile birlikte düşük at kuyruğu modeli trendler arasında yer aldı.

 

Aşağıdan bağlanmış at kuyruğu saç modelleri
Aşağıdan bağlanmış at kuyruğu saç modelleri

Rock tarzı kıvrımlı tost saç modelleri

Uzun yıllardır demode olarak kabul edilen tost modeli 2017 yılında tekrar trend oluyor.

rock tarzı kıvrımlı tost saç modelleri
rock tarzı kıvrımlı tost saç modelleri

Saç modellerinde geçmişe bir dönüş yaşanırken 2017 yılında saç rengi trendlerinde de sarı ve kahve tonları karşımıza çıkıyor. Saç renklerinde daha çok doğal bir görünüm elde edilmeye çalışılıyor. Ombre geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu yılda en trend saç boyama teknikleri arasında yer alıyor. Ayrıca dumanlı renkler bu sene saçlarda en çok görülen renkler arasında yer alacak. Sizde 2017 saç trendleri ile daha etkileyici saçların sahibi olabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM
Isin Sancakli: iyi yazı olmuş
2018-07-09 02:49:06
Gunes SozenRabia Ornek: iyi yazı olmuş
2018-07-06 00:48:07
DMCA.com Protection Status