" /> El Yapımı Doğum Günü Hediyeleri | Pembe Bigudi
El Yapımı Doğum Günü Hediyeleri

El Yapımı Doğum Günü Hediyeleri

El yapımı doğum günü hediyeleri nelerdir? Hepinizin hayatında diğer insanlardan daha çok ön planda tuttuğu, özel kabul ettiği insanlar bulunmaktadır. Onlar için her şeyin en iyisini ve onların mutluluğunu istersiniz.

Anneniz, babanız, kardeşiniz, arkadaşınız, eşiniz, sevgiliniz, çocuğuz gibi sizin için en değerli insanlar bir başkadır. Onlar için her zaman en özel ve en güzel şeyi yapmak istersiniz. Özellikle onların doğum günleri gelip çattığında sizde tatlı telaşlar başlar. Her şeyden çok değer verdiğiniz bu insanlara nasıl özel bir doğum günü hediyesi verebilirsiniz. Ona kendini daha da özel hissettirecek olan hediye ne olabilir. İşte burada ben araya girmek istiyorum. Sizin hayatınızda bu kadar özel bir yere sahip olan insana kendi ellerinizle özel hediyeler yapın.

Doğum Günü İçin El Yapımı Hediye Fikirleri

Sevdiklerinizin doğum günlerinde onlara vermeniz için yapabileceğiniz birkaç kendin yap hediye fikirlerimiz var. Örneğin;

  • Eğer hediyeyi vereceğiniz kişi takılardan hoşlanıyorsa ona kendi ellerinizle yüzük, küpe, kolye, bileklik gibi takılar yapabilirsiniz.
  • Tokalarını ya da takılarını koyabileceği renkli düğmelerden kavanoz yapabilirsiniz. Bunun için ihtiyacınız olan malzemeler; balon, renkli düğmeler ve tutkal. Balonu şişirin, beyaz tutkalı sürün ve geniş kavanoz şeklini verecek şekilde renkli düğmeleri sıralayınız. Tutkal iyice kuruduktan sonra balonu patlatabilirsiniz.
  • Eğer arkadaşınıza doğum günü videosu hazırlamak isterseniz CD’ye çok güzel tasarım yaparak hediye edebilirsiniz. Hediye edeceğiniz videonun bulunduğu CD kapağını keçeden hazırlayabilir ve içerisine CD’yi yerleştirebilirsiniz.
  • Hediye vereceğiniz kişi sevgiliniz ya da eşiniz ise aşk alfabesi yapabilirsiniz. Küçük bir not defteri alarak dışını istediğiniz şekilde tasarlayabilir ve her sayfaya alfabenin bir harfini yazarak cümle kurabilirsiniz. Mesela; A harfinde ‘’Aşkım seni çok seviyorum’’ yazabilirsiniz.
  • Doğum günü için küçük bir fotoğraf albümü yapmaya ne dersiniz. Mukavva kartonları küçük kare olacak şekilde keserek içerisine fotoğraflarınızı yapıştırıp dış kapak tasarımına istediğiniz süsü vererek ister çanta ister cüzdanında taşıyabileceği albüm yapabilirsiniz.
  • Eğer arkadaşınızla iki farklı şehirlerde bulunuyorsanız ikinizin olduğu şehirlerin haritasını çerçeveletebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM
Isin Sancakli: iyi yazı olmuş
2018-07-09 02:49:06
Gunes SozenRabia Ornek: iyi yazı olmuş
2018-07-06 00:48:07
DMCA.com Protection Status