" /> Erkek Tavlayan Avcı Kadınlar | Pembe Bigudi
Erkek Tavlayan Avcı Kadınlar

Erkek Tavlayan Avcı Kadınlar

Yeni yapılan araştırmalara göre elinde belli bir gücü bulunan avcı kadınlar zengin erkekler gibi eşlerini aldatma eğilimi gösteriyorlar.

Avcı Kadınlar Nasıl Erkek Tavlıyor?

avcı_kadın

Kariyer sahibi, güçlü, yalnız, kendine güvenen kadınlar rahatlamak için erkekler gibi kaçamaklar yaparak aşk arıyorlar. İlk olarak belli bir ortamda bir erkeği gözlerine kestiriyorlar. Ardından bakışlarıyla onları cezbedip ikili muhabbetler sonunda soluğu yatakta alıyorlar.

Yorucu ve bunaltıcı bir iş gününden sonra bu kadınlar bu şekilde kaçamaklar yapıyor. Daha çok yurt dışında yaşayan çocuklu kadınlar işlerinden boş kalan zamanlarında rahatlamak için gerek tek gecelik oldun gerekse uzun süreli olsun aldatmalar yapıyor. İşin ilginç tarafı bu durumdan hiç rahatsız olmuyorlar, kendilerini suçlu hissetmiyorlar.

Bu kadınların sayısı gün geçtikçe hızla artıyor. Özellikle kadınların iş hayatında büyük başarılar kazandıklarından beri bu tür olaylar artıyor. Bu kadınlara “ Avcı kadınlar veya alfa-kadınlar “ deniyor. Çok kazanıyor olmaları ellerinde ki o maddi güç genç erkekleri kendilerine çekmek için yeterli oluyor.

Bu durumda başarılı ve güçlü erkekler içinde geçerli. Bir çok başarılı erkeğin başı zina ve taciz skandalları yüzünden dertte. Onlarda rahatlamak için sonu tacize kadar gidebilen şeyler yapıyorlar. Aynı anda bir çok kadını aynı anda idare ediyorlar ve bunu gizlemek için paralarını kullanıyorlar.

Erkekler gibi kadınlarda belli bir zaman sonra frodizyağın gücünü keşfettiler. Önceden sırf ahlaksızlık olarak bu tür teklifleri reddeden kadınlar artık sırf güç ve para için bu tür teklifleri değerlendiriyorlar. Zamanla suçluluk hisseleri de kayboldu.

Yapılan araştırmalara göre uzmanlar : Ellerinde belirli bir sabit güç bulunan kadınlarda sadakatsizlik daha fazla görünüyor.

Özellikle İngiltere’de çok kazanan kadınların hayatlarında ev – iş  – kaçamak hayat olmak üzere üç parça bulunuyor. Bu yaptıklarından zerre suçluluk duymuyorlar ve bu yaptıklarının ev ve iş streslerini atmak için ayrıca başarılarını arttırmak için oldukça faydalı olan bir yöntem olarak değerlendiriyorlar. Eşlerini ve çocuklarını ihmal etmiyorlar ama başka bir tarafta bambaşka bir hayat yaşıyorlar. Toplantılar bahanesiyle otellerde sabahlamalar, gizli telefon görüşmeler, gizli buluşmalar gibi davranışların hayatlarına macera ve heyecan kattığını ayrıca iş stresini yenmek için çok iyi bir yöntem olduğunu belirtiyorlar.

Bu tür kadınlar daha çok 30lu yaşları geçtikleri zaman gerek hormonal olsun gerekse fiziksel olsun değişmelerden sonra eşlerini aldatıyorlar ve kendilerine daha genç bir erkekle birlikte olmayı tercih ediyorlar.

Madonna, Demi Moore gibi genç sevgilileri olan kadınlarda erkek avcısı olarak gösterilebiliyor. Tabi ünlüler daha egoist daha kibirli ve daha özgüvenli olduklarından en çok avcı kadınların ünlü olması çok doğaldır. Günümüzde her ünlü kadın büyük bir avcı kadın potansiyelindedir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

2 yorum

  1. Erzincan merkezden ben Mutlu Nazif. Merhaba siten gerçekten ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 21-01-2017 07:32:48

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM
Isin Sancakli: iyi yazı olmuş
2018-07-09 02:49:06
Gunes SozenRabia Ornek: iyi yazı olmuş
2018-07-06 00:48:07
DMCA.com Protection Status