" /> Aldatan erkeklerin 10 gizli sırrı | Pembe Bigudi
Aldatan erkeklerin 10 gizli sırrı

Aldatan erkeklerin 10 gizli sırrı

Aldatan erkeklerin 10 gizli sırrı Aldatan adam nasıl anlaşılır, eşine nasıl davranır? İlişki danışmanı Candan Ünal, aldatan erkekler hakkında ipuçları veriyor. Eğer aldatıldığınızı düşünüyorsanız, onu gözlemleyip bir sonuca varabilirsiniz.

Aldatan adam nasıl anlaşılır?

Candan Ünal: Bir adamın sizi aldatıp aldatmadığı, aslına bakarsak o insanın aldatma mevzusunda ne kadar tecrübeli olduğuna bağlıdır. Bazı genel geçer kurallar olsa da, tüm aşk yaşamını aldatarak geçirmiş bir adam için ihanet etmenin yiyecek yemekten pek fazla farkı yoktur.

Aldatan adam nasıl davranır?

Candan Ünal: Aldatmayı eğer yalnız bedensel bir cinsel ilişki olarak düşünüyorsanız ve sizin sevgiliniz, eşiniz bu mevzuda bir ustalaşmış değilse, muhtemelen bazı potlar kıracaktır.

Çok çömez olanlar, haddinden fazla size ilgi gösterir. Sizi armağanlara ve çiçeklere boğar derdim fakat maalesef günümüz teknolojisi adamların de gözünü açtı. Eğer bir adam size düzgüsel şartlarda çiçek almıyorsa, aldattığı zaman da almaması gerektirme ettiğini pek fazlaca yerden okuyor ve yapmıyor. Ancak kimi zaman abartılı davranışları gözünüze çarpabilir.

Aldatan adam neler yapar?

Candan Ünal: Hiç olmadığı kadar size karşı iyi davranışlar sergileyebilir. O güne kadar annenize gitmenize çehre asarken, ansızın annenizin sağlığıyla ilgilenebilir. En sevmedi dostunuz, ansızın onun gözdesi olup, aranızda geçen konuşmaları öğrenmek isteyebilir. Size çiçek getirmez fakat eve normalden birazcık daha oldukça para bırakıp, sizi de öpücüklere boğarak işe gidebilir.

Radikal değişimler yaşayan bir insanın da, ihanet etmesinden şüphe edilebilir. Giyim seçimi, saç kesimi, parfümü yada ayakkabılarının boyası ansızın fazlaca mühim hale geldiyse, birazcık şüphelenmeye başlayabilirsiniz.

Sosyal medya erkekleri tesirinde bırakır mi?

Candan Ünal: O güne kadar Twitter, Facebook, posta ve cep telefonu şifrelerini bildiğiniz sevgilinizin profiline giremiyorsanız, şifresi değişmişse, sebebini sorabilirsiniz elbet! Ancak aslolan sual, sevgilinizden bu kadar şüphe ediyorsanız, iyi mi birlikte olacaksınız?

Bunlar uzun solukta aldatan adamların emareleri. Peki, günübirlik kaçamak bir ilişki yaşayan adamı nerden anlayacaksınız?

Erkeklerin vucut dili nasıl anlaşılır?

Yalan söyleyen kişiler, bilincinde olmazlar fakat yalan söyledikleri kişiden fizyolojik olarak uzak durmak isterler. Bunun için oturdukları yerde arkaya doğru yaslanır yada ayaktaysanız sizden uzak ve hatta hafifçe yan dönmüş durumda durabilirler. Sık sık yüzlerine dokunurlar. Burunlarını çekerler, başlarını kaşırlar. Özellikle ağız bölgesine yakın bölgelere dokunmaları dikkat çeker.

Ayrıca nerede bulunduğunu birkaç kez sorduğunuzda bazı bilgileri atlayarak anlatırlar. Yalanlarını hatırlamaları kolay olmayacaktır.

Aldatan adam pişman olur mu?

Candan Ünal: Aldatmış olmasına karşın, hala vicdan azabı çekebilen bir adam bulduğunuza da sevinebilirsiniz bir olasılık şundan dolayı günümüzde bu biçim adamlara pek sık rastlanmıyor. En azından büyük şehirler için bunun geçerlilik oranı daha fazla….

İlişki danışmanı Candan Ünal’a aldatan adam iyi mi anlaşılır hakkında sunmuş olduğu bilgiler için teşekkür ederiz!

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

4 yorum

  1. Muğla merkezden ben Nazli ErtugrulBeyza Ates. Merhabalar sayfa gerçekten iyi, tebrikler 17-02-2017 15:49:57

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM
Isin Sancakli: iyi yazı olmuş
2018-07-09 02:49:06
Gunes SozenRabia Ornek: iyi yazı olmuş
2018-07-06 00:48:07
DMCA.com Protection Status