" /> Akrep burcu kadını hakkında 10 gerçek | Pembe Bigudi
Akrep burcu kadını hakkında 10 gerçek

Akrep burcu kadını hakkında 10 gerçek

Akrep burcu kadını hakkında 10 gerçek nelerdir  konusunu siz değerli okurlarımız için arştırdık ve kısa acık bir dille alt başlıklar halınde anlatmaya çalıştık.

Akrep burcu kadını özellikleri

Hayatınızda bir Akrep burcu kadını varsa, Akrep burcu kadını özelliklerini iyi bilmelisiniz! Bu sayede mutlu ilişki kurabilir, onu doğru yönlendirebilirsiniz. Astrolog Neşe, Akrep burcu kadını özelliklerini anlatıyor.

Su grubunun üyelerinden olan Akrep burcu kadını, Pluto ve Mars’ın etkisinde kaldığı için, diğer su grupları gibi sakin değildir. O ihtiraslı ve cezp edici bir kadındır. Onun yaşam tutkusu çevresindekileri etkiler.

Akrep burcu kadını derin bakar

Gözleri oldukça etkilidir. Bakışlarıyla insanları yönlendirebilecek gücü içlerinde hissederler. Duygularını gözlerinden anlayabilirsiniz. Asi bir tarafları vardır. Kolay kolay kırıp dizlerini oturabilecek kadınlardan değillerdir.

Bir Akrep kadınıyla ilişkiye girecekseniz, ona karşı dürüst olmanız gerektiğiniz unutmamalısınız. Oldukça şüpheci olan bu burcun kadınlarını inandırmak ve onları güven konusunda teskin etmek zordur.

Eğer tutuğunu koparan, güçlü, cesur kadınları seviyorsanız, Akrep kadını sizin için biçilmiş kaftandır. Onun gücü ve cesaretinden etkilenirsiniz. Çevresindekiler ne derse desin, bildiği yoldan sapmayan ve inatçı bu kadınla bir araya geldiğinizde, çevresine yaydığı o güçlü enerjiden etkilenmemeniz mümkün değildir.

 

Akrep burcu kadını kararlıdır

Derin ve kuvvetli tutkuları olan bu kadınların, yorulmak bilmez tavırları karşısında hayrete düşersiniz. Kararlı yapısı ve dimdik duruşuyla, bir Akrep kadınını yenmek hiç kolay değildir.

Anne olduğunda şefkatinin yanı sıra otoriter tavrını da uygun biçimde harmanlayabilen bir kadındır. Çocuklarını eğitme biçimi, zorluklar karşısında yılmadan ve cesaretle hedefe ulaşabilmek yönünde olacaktır. Onların yeteneklerini destekleyen ve ortaya çıkaran bir anne olur.

İyi sır saklayan Akrep burcu kadını, dostluğa çok önem verir. Yapılan iyiliği de, kötülüğü de unutmaz. Güçlü sezgileri vardır. Çevresinde gelişen olayları rahatlıkla analiz edebilir. Ayrıca alçak gönüllüdür ve çevresinde kendini beğenmiş birini gördüğünde dayanamaz.

Akrep burcu kadını gururludur

Oldukça gururludur. Bildiğine inandığı hiçbir konuda taviz vermez. Onunla ilk karşılaştığınızda, kendinizi ona doğru çekiliyor gibi hissedebilirsiniz. Biraz zorlayıcı ve emir veren bir yapısı olduğundan dolayı, zaman içinde ilişkinin zorlandığını hissedebilirsiniz. Akrep burcu kadınıyla bir ilişkiye girdiğinizde, derin bir bağlılığı olduğunu hissedersiniz. Onunla bir ilişkiye başladığınızda kontrolün onda olduğunu bilmeli ve bu durumu kabul etmelisiniz.

Akrep burcu kadını cinsellikte keyiflidir

Cinsel gücü oldukça yüksek olan Akrep kadını, cinsel fanteziler ve cinsel oyunlar konusunda da sizinle hiç bıkmadan uzun yıllar tutkuları paylaşabilir. Onu elde etmek zordur ama cinsel olarak uyumu sağlayabilirseniz, sizinle uzun yıllar yaşamasını sağlayabilirsiniz.

Akrep kadınları yetkiden çok hoşlanırlar ve bunun için pek çok şeyi feda edebilirler. Her ne kadar, kendisi özveride bulunacak ve planladığınız amaca ulaşıncaya kadar çok az şeyle yetinecekse de, sonsuza da kadar sefalet içinde yaşamaya katlanamayacak kadar mağrur olduğunu unutmayın.

Akrep burcu kadını özelliklerini öğrendiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:
İlginizi Çekebilir

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

  BİRDE BUNLARA BAKIN

  5 yorum

  Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM
  Isin Sancakli: iyi yazı olmuş
  2018-07-09 02:49:06
  Gunes SozenRabia Ornek: iyi yazı olmuş
  2018-07-06 00:48:07
  DMCA.com Protection Status