" /> 4 Doğal yöntemlerle siyah noktalara elveda | Pembe Bigudi
4 Doğal yöntemlerle siyah noktalara elveda

4 Doğal yöntemlerle siyah noktalara elveda

4 Doğal yöntemlerle siyah noktalara elveda Burun, çene ve alın bölgesinde yaygın olarak görülen kara nokta her kadının ortak kabusu. Güzelliğinize gölge düşüren bu ufak lekeler bir araya geldiği zaman can sıkıcı bir görüntü oluşturabiliyor.Eğer siz de kara noktalarınızdan muzdaripseniz, kolay ve etkili çözüm önerileriyle bu bozukluğun üstesinden gelebilirsiniz. Siyah noktalardan kurtulmak için bir an evvelce tavsiyelerimize kulak verip programa geçin.

Kahve telvesiyle arındırma

Türk kahvesinin kara noktalara karşı kuvvetli bir savaşçı olduğunu biliyor muydunuz? Bundan böyle Türk kahvesi içtikten sonra telvesini fırlatmak yok. Çünkü telvesi cildimizi derinlemesine temizlediği gibi kara noktaları yok ediyor. Telveyi sıkıntılı bölgeye masaj yaparak sürün ve 15 dakika bekledikten sonra ılık suyla durulayın. Düzenli uyguladığınız takdirde kara noktaların azaldığını göreceksiniz.

Siyah noktalara Toz şeker

Toz şeker ve zeytinyağı ikilisi kara nokta için birebir. Bir çay kaşığı toz şeker ve bir damla zeytinyağını kara noktalı bölgeye masaj yaparak sürün. Bu şekilde 15 dakika beklettikten sonra ılık suyla yüzünüzü yıkayın. Haftada bir kez yapabileceğiniz bu bakımla en iyi neticesi alabilmek için duştan sonra uygulayın.

Siyah noktalara tatlı bir çözümJ

elatin güzel bir pasta süsü olmasının yanı sıra harika bir kara nokta temizleyicisidir. Mikrodalga fırında birkaç saniye veya ocakta benmari usulü erittiğiniz jelatini kara noktalarınızın üzerine sürün. Kuruduktan sonra nazikçe çekerek çıkarın. Siyah noktaların geçtiğini fark edeceksiniz.

Zeytinyağı ve kahve ile nemlendirici temizlik

Cildinizdeki ölü derileri ve kara noktaları yok ederken aynı zamanda cildinizin neme doymasını istiyorsanız Türk kahvesi ve zeytinyağı muhteşem bir çift olacaktır. Bir tatlı kaşığı Türk kahvesi ve bir çay kaşığı zeytinyağını yüzünüze masaj yaparak sürün. 15 dakika beklettikten sonra ılık suyla durulayın.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM
Isin Sancakli: iyi yazı olmuş
2018-07-09 02:49:06
Gunes SozenRabia Ornek: iyi yazı olmuş
2018-07-06 00:48:07
DMCA.com Protection Status