" /> 2017 Sonbahar/Kış ayakkabı ve aksesuar trendleri | Pembe Bigudi
2017 Sonbahar/Kış ayakkabı ve aksesuar trendleri

2017 Sonbahar/Kış ayakkabı ve aksesuar trendleri

2017 Sonbahar/Kış ayakkabı ve aksesuar trendleri Mevsimler ve havalar değiştikçe, giydiğimiz kıyafetler ve ayakkabı tercihlerimiz de değişiyor. Güzel görünmenin ve güzel giyinmem en önemli parçalarından biri olan ayakkabılar, sonbahar ve kış modasında da değişim gösteriyor.

Sonbahar ve kış modasına makul ayakkabılar tercih edin

Siz de trendlere uyum sağlamak istiyorsanız, sonbahar ve kış modasına makul ayakkabılar tercih edebilirsiniz. Bu yazımızda sizlere sonbahar ve kış aylarında etkili olacak ayakkabı modasından bahsetmek istiyoruz.

Makul Ayakkkabılar Seçin

Çoğu kadın gibi siz de bir ayakkabı tutkunuysanız, her mevsime makul ayakkabılar bulmaya çalışıyorsunuzdur. Dolabınızda dört mevsime makul ayakkabılar yer alıyordur. Ancak her sene yeni ayakkabılar alıyoruz ve mevsime göre makul bir seçim gerçekleştirmek istiyoruz. Kışa yaklaştıkça daha da zorlaşacak koşullar, yeni ayakkabılar gerektirebilir.

Sivri Burun Ayakkabılar

2017 Sonbahar/Kış ayakkabı trendlerine baktığımızda, birdenbire çok modelin ön plana çıktığını söyleyebiliriz. Bu sene son derece tanınmış olan sivri burun ayakkabılar fazlası kadının tercihi olacak gibi duruyor. Sivri burun ayakkabılar şık ve kadınsı manzarası ile ilgi çekiyor. Bazı kişiler sivri burun ayakkabıların ayak ağrısı yaptığını düşünüyor. Ancak alırken ilgi ederseniz hiçbir problem yaşamadan ayakkabı modasına uymuş olursunuz. Sonbahar trendleri arasında sivri burun ayakkabılar en önde yer alıyor.

Büyük Tokalı Ayakkabılar

2017 Sonbahar/Kış ayakkabı modasının bir diğer opsiyonu de büyük tokalı ayakkabılar. Büyük tokalı ayakkabıların üzerinde metal parçalar bulunuyor. Bu parçalar ayakkabıya ayrı bir hava katıyor ve şık duruyor. Bu sebeple fazlası kadının tercihi büyük tokalı ayakkabılar olacaktır diyerek düşünüyoruz.

Süet Ayakkabılar

Sonbahar kış trendlerinde süet ayakkabıların da ilgi gördüğünü söyleyelim. Çoğunlukla bu seneki tasarımlarda bağcıklar ilgi çekiyor. Neredeyse her modelde bağcıklar kullanılmış ve renklendirilen bu bağcıklar ayakkabıya ayrı bir hava katıyor. Çoğunlukla kahverengi ve bordo renkli süet ayakkabılar, sonbahar ve kışın giyeceğimiz kıyafetlerle güzel bir kombin oluşturabilir.

Aksesuar Trendleri

Gelelim aksesuar trendlerine. Sonbahara girdiğimiz şu serin günlerde kıyafetlerimiz de değişiyor. Yazlıklar kaldırılıp daha kalın kıyafetler raflara konmaya başladı. Kimimiz bot alabilmek isterken, kimimiz geride bıraktığımız sonbahar giydiği trençkotunu yeni dönemde giymeye hazırlanıyor. Bu yazıda sizlere 2017 kış mevsimi için aksesuar trendlerinden bahsedeceğiz. Kışa girdiğimizde aksesuarlar son derece ehemmiyet kazanacak. Kıyafetlerimizin tamamlayıcısı olan aksesuarlar şık görünmek ve öne çıkabilmek için çok büyük dikkate sahip.

Ponponlu Bereler

Kışın tercih edilebilecek aksesuarlara baktığımızda öne çıkan ilk aksesuar ponponlu bereler. Bu sene ponponlu berelerden her yerde görebilirsiniz. Hatta bu ponpon ayrıntılı anahtarlıklardan ayakkabılara kadar her ürüne yayılabilir. Ponponlu berelerde genellikle tilki tüyü kullanılsa da hayvan derisi kullanımının bırakılması için tartışmalar olmuştur. Şu andan sentetik bir malzeme kullanılıyor ve hayvanlar bu iş için rahatsız edilmiyor. Ben şimdiden ponponlu aksesuarlar almanızı tavsiye ederim, renk renk alabilirseniz kışın giyeceğiniz kıyafetleriniz ile uyumlu olacaktır.

Broşlar

Bir diğer 2017 kış aksesuar trendi ise broşlar. Her yaşa ve kesime makul broş tasarımlarını aksesuar mağazalarında ve aksesuar reyonlarında göreceğiz. Broşları ben çok seviyorum zira çantadan elbiseye, saçlarımızdan ayakkabılara kadar her yere rahat rahat takılabiliyor. Üstelik renkli tipleri de var. Böylece kışın giyeceğimiz kıyafetlerimize ve kombinlerimize uyum sağlayabiliyor. Broşlar çok şirin aksesuarlar ve fazlası kadının tercihi.

Eldivenler

Kış aksesuar modasında ilgi çeken diğer aksesuar ise eldiven. Eldivenler zaten kış aylarının vazgeçilmezidir, ama bu sefer uzun eldivenlerin trendler arasında olduğunu söyleyelim. Çoğunlukla bileklere kadar uzanan ve renkli eldivenler ilgi çekiyor. Uzun eldivenler kışın bizi sıcak tutmasının yanı sıra özellikle elimizdeki çantayla müthiş bir uyum yakalıyor. Çantalarınıza ve kombinlerinize göre bir renk seçmenizi tavsiye ederim. Bu kış herkesin uzun eldiven kullandığını görebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM
Isin Sancakli: iyi yazı olmuş
2018-07-09 02:49:06
Gunes SozenRabia Ornek: iyi yazı olmuş
2018-07-06 00:48:07
DMCA.com Protection Status