" /> 2017 Sonbahar-Kış Çanta Trendleri | Pembe Bigudi
2017 Sonbahar-Kış Çanta Trendleri

2017 Sonbahar-Kış Çanta Trendleri

2017 Sonbahar-Kış Çanta Trendleri.Aksesuarlar arasında yer alan çantalar son derece önemlidir. Hemen her dönemde öne çıkan bu modeller önümüzdeki dönemde de farklı modellerle karşımıza çıkacaktır. 2017 Sonbahar-Kış çanta trendleri konusunu sizler için mercek altına aldık:

İpli Çantalar: 2017 Sonbahar-Kış çanta trendleri arasında ipli modeller ön plana çıkıyor. Özellikle kadife çantalarda ipli modeller tercih edilmektedir. Bunun yanı sıra çiçek nakışlı modellere rağbet olacak gibi görünüyor.

Köşeli Çantalar: Geometrik desenli çantalar önümüzdeki sezona damga vuracak gibi görünüyor. Kare ve dikdörtgen şekilli modeller son derece iddialı bir görüntü sunuyor. Deri ve geniş modellerinin önemli defilelerde sıklıkla kullanıldığını görüyoruz.

Hayvan Baskılı Çantalar: 2017 Sonbahar-Kış çanta trendleri arasında yılan ve timsah derisi modelleri öne çıkmaktadır. Bu modellerin kıyafetlerde ön planda olması çantalara da doğrudan yansımıştır. Bunun yanı sıra leopar ve kaplan desenleri de ön plana çıkacak gibi görünüyor.

Yarım Ay Çantalar: Özellikle geçtiğimiz yıl ön plana çıkmaya başlayan yarım ay modelleri çantalar önümüzdeki yıla da damga vuracak gibi görünüyor. Uzaktan bakıldığında yarım ay şekli veren bu modellerin deri versiyonları öne çıkmaktadır.

Sırt Çantaları: Sırt çantaları özellikle Yaz döneminde revaçta olan bir konudur. Önümüzdeki sezon ise kışlık modelleriyle bu trend ön planda olacaktır. Özellikle kürklü modeller ve gümüş metalik modeller sıklıkla kullanılacak gibi görünüyor.

Zarf Çantalar: Zarf model çantalar şıklık ve zerafeti bir arada sunmaktadır. Özellikle gece kıyafetleriyle kombin edilen bu çantalar 2017 Sonbahar-Kış çanta trendleri arasında yer almaktadır. Özellikle baskılı ve koyu renk modeller ön planda olacaktır.

Çanta Seçiminde Nelere Dikkat Edilmelidir?

Aksesuar denilince akla gelen çantalar seçilirken ihtiyaç göz önüne alınmalıdır. Bu sayede çantanın ebadına karar verilebilir. Bunun yanı sıra gündüz ya da gece kullanılacak çantaların farklı olduğu unutulmamalıdır. Modayı takip etmeniz de son derece önemlidir.

Çanta seçimi için 2017 Sonbahar-Kış çanta trendleri arasında inceleme yaparak size en uygun olanı seçebilirsiniz. Elbise tercihiniz, ayakkabı tercihiniz de bu konuyu doğrudan etkilemektedir. Çanta tercihi görüntünüzün tamamlanmasındaki ana unsurlardan biridir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

2 yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM
Isin Sancakli: iyi yazı olmuş
2018-07-09 02:49:06
Gunes SozenRabia Ornek: iyi yazı olmuş
2018-07-06 00:48:07
DMCA.com Protection Status