" /> 2017 Saç Aksesuarı Trendleri | Pembe Bigudi
2017 Saç Aksesuarı Trendleri

2017 Saç Aksesuarı Trendleri

2017 Saç Aksesuarı Trendleri.Saç aksesuarları bayanlar için her zaman ön planda olmuştur. 2017 trendleri arasında yer alan saç aksesuarları birçok önemli defilede karşımıza çıkmıştır. 2017 saç aksesuarları incelendiğinde karşımıza şu detaylar çıkmaktadır:

Zincirli Çiçekler: 

Dağınık saçlar üzerine kullanılan zincir aksesuarlarında çiçek ayrıntısı ön planda olacak gibi görünüyor. Birçok önemli marka tarafından tasarlanan bu saç bantları masalsı bir görüntü sunuyor.

 

zincirli-cicekler

 

Broş ve Tokalar: 

Mevsim ve yıl fark etmeksizin her dönemde kullanılan broş ve tokalar önümüzdeki sezon da önemini koruyacak. 2017 saç aksesuarları arasında yer alan broş ve tokalarda çiçek ayrıntısı ön plandadır. Özellikle pastel tonlar daha sık kullanılmaktadır.

bros-ve-tokalar

Sportif Saç Bantları: 

Saç aksesuarlarında son dönemde sportif görüntü kullanılmaktaydı. 2017 döneminde bu akım daha sık kullanılacak gibi görünüyor. Farklı biçimlerde bağlanan sportif saç bantları ile daha enerjik bir görüntüye sahip olabilirsiniz.

sportif-sac-bantlari

 

Yaylı Saç Aksesuarları: 

Özellikle soğuk Kış döneminde sıcak bir esinti oluşturmak isteyenler yaylı saç aksesuarları tercih etmektedir. Özellikle kelebekli modeller sık bir şekilde kullanılmaktadır. 2017 saç aksesuarları incelendiğinde kürklü modeller de dikkat çekmektedir.

yayli-sac-aksesuarlari

 

Süslü Tel Tokalar: 

Son derece kullanışlı ve pratik olan tel tokalar, her dönem olduğu gibi önümüzdeki dönemde de karşımıza çıkacaktır. Özellikle süslü ve taşlı olan modelleri revaçta olacak gibi görünüyor. Bu modeller yan yana geldiğinde daha estetik bir görüntü sunmaktadır.

 

suslu-tel-tokalar

 

Stil Eşarplar: 

Saç aksesuarları arasında yer alan eşarpların çene altından bağlanması ile son derece tarz bir görüntü ortaya çıkmaktadır. Pek çok defilede bu ayrıntıya yer verilmiştir. Tarz denilen baş örtülerini sıklıkla sokaklarda göreceğiz.

 

stil-esarplar

 

Saç Aksesuarı Nasıl Seçilmelidir?

 2017 saç aksesuarları arasında tercih yapmadan önce moda trendleri incelemenizde büyük fayda vardır. Bunun yanı sıra saçınızı bağlama şekliniz, saç renginiz ve yüz yapınız da tercihte etkili olmalıdır. Ayrıca kullanmış olduğuz aksesuarlar uygun seçim yapmak da gerekmektedir.

Saç aksesuarları arasında size en uygun olan renk ve modelleri tercih edebilirsiniz. 2017 saç aksesuarları bakımından oldukça renkli ve gösterişli bir yıl olacak gibi görünüyor.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

3 yorum

  1. İzmir merkezden ben Ayturk Akgun. Selamlar paylaşımın inanılmaz hayran bıraktı, face de paylaştım 19-01-2017 21:26:06

  2. Van merkezden ben Solmaz HalmanGunduz Akar. Mrb paylaşımınız cidden mükemmel, şukuladım 22-03-2017 13:58:57

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM
Isin Sancakli: iyi yazı olmuş
2018-07-09 02:49:06
Gunes SozenRabia Ornek: iyi yazı olmuş
2018-07-06 00:48:07
DMCA.com Protection Status